• Wesołych Świąt

• 17.12.2020 10:16
        • Życzenia świąteczne

Kochani wszystkim Wam od nas z całego serca :)

• Konkurs fotograficzny 'Bezpieczne ferie

• 17.12.2020 10:15
        • Zapraszamy uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych z terenu województwa lubuskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. Bezpiecznie w ferie, organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Konkurs polega na zgłoszeniu, za pośrednictwem szkoły lub rodziców, jednej fotografii o tematyce promującej bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.
          Konkurs będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki). Prace w formie elektronicznej wraz z kartą zgłoszeniową (zał. nr 1 do Regulaminu) należy przesyłać do dnia 20 stycznia 2021 r., na adres poczty elektronicznej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim:

sekretariat.prew@go.policja.gov.pl

wpisując w temacie wiadomości: Konkurs fotograficzny Bezpiecznie w ferie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

• #Wspieraj Seniora

• 12.10.2020 13:21
        • W ramach akcji #WspierajSeniora każdy może nieść pomoc osobom starszym i samotnym. To bardzo proste i nie wymaga heroicznych czynów. Czasem wystarczy zrobić komuś zakupy czy odebrać przesyłkę na poczcie, żeby uchronić go przed ciężką chorobą!
        • Szukasz pomocy?

• 14.09.2020 11:37
        • WAŻNE TELEFONY:

Forum Przeciw Depresji
          tel. 22 594 91 00 czynny w każdą środę i czwartek od 17.00 do 19.00
          koszt połączenia jak na numer stacjonarny wg taryfy Twojego operatora telefonicznego

Młodzieżowy Telefon Zaufania
          tel. 192 88

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
          tel. 116 111
          czynny  całodobowo