• Szkoła Promująca Zdrowie

• 05.12.2017 14:34
        • Lubuski Kurator Oświaty wraz z Wojewódzkim Zespołem Wspierającym Lubuskie Szkoły Promujące Zdrowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja szkoła promująca zdrowie”/ Moje przedszkole promujące zdrowie”.

Celem konkursu jest promowanie wartości zdrowia, kształtowanie pozytywnej i odpowiedzialnej postawy zdrowego stylu życia oraz zachęcenie uczniów do podejmowania działań prozdrowotnych.

Adresatami konkursu są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne województwa lubuskiego należące do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

• Chętnie pomogę

• 04.12.2017 11:35
        • 26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”
        • Żyję zdrowo - nie dopalam się!

• 22.12.2016 11:46
        • W dniach 15- 21 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Drezdenku odbyła się akcja profilaktyczna "Żyję zdrowo nie dopalam się!", skierowana do  uczniów klas I - III oraz ich rodziców.
        • Klub Wolontariusza

• 18.10.2016 12:35
        • Zachęcam do uczestnictwa w Klubie Wolontariusza w naszej szkole.
          Wolontariuszem może być każdy, w każdej dziedzinie życia społecznego, wszędzie tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna. Nadrzędnym celem Klubu będzie rozwijanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych, życzliwości i bezinteresowności.
          Planowane akcje charytatywne na rok szkolny 2016/2017:
          - zbiórki pieniężne na osoby ciężko chore ( wg potrzeb)
          - I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem
          - Góra Grosza
          - Jarmark Bożonarodzeniowy
          - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
          - Rodzinny Rajd Nadziei
          - inne wynikające z  bieżących potrzeb
          Osoby chętne zapraszam do współpracy :)