• Słowa mogą ranić, ale mogą też leczyć

• 06.04.2020 12:51
        • Niektóre słowa ranią, ale mają też moc uzdrawiania. Jeśli chcesz z kimś porozmawiać o ważnych lub trudnych dla Ciebie sprawach, możesz skontaktować się z pedagogiem szkolnym lub anonimowo i bezpłatnie skorzystać z telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży: 116111.
          Pamiętaj, nie jesteś sam!
        • Odwaga ratuje życie

• 15.03.2018 08:46
        • Odwaga kojarzy się z pewnością siebie i siłą, ale to przede wszystkim umiejętność podejmowania mądrych decyzji, zdolność do asertywnych postaw, odpowiedzialność za siebie i bliskich. Zapoznaj się z kampanią społeczną Rzecznika Praw Dziecka "Odwaga ratuje życie" www.odwagaratujezycie.pl
        • I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

• 14.12.2017 10:45
        • Jak co roku dzięki współpracy z Caritas przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku oraz inicjatywie szkolnej, wytypowani uczniowie naszej szkoły otrzymali Bożonarodzeniowe podarunki.
        • Zapobiegaj cyberprzemocy

• 05.12.2017 14:41
        • Wychodząc naprzeciw problemowi 23 listopada 2017 r.  zorganizowane zostało spotkanie ze specjalistą ds uzależnień z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej dla rodziców uczniów klas szóstych i siódmych. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, ze względu na wagę problemu temat bedzie poruszany nadal na lekcjach wychowawczych oraz zajęciach profilaktycznych.