• Klasowy Turniej Mikołajkowy

• 17.04.2018 00:58
        • W dniu 19-12-2017 r. w Hali Rehabilitacyjno- Sportowej w Drezdenku odbył się Mikoiłajkowy Turniej Piłki Nożnej w dwóch kategoriach wiekowych:
          *Pierwsza- klasy IV- VI
          *Druga- klasy VII oraz Gimnazjum.
          Zwycięzcami w pierwszej kategorii została klasa VI a, a w drugiej bezkonkurencyjna okazała się klasa VII a. Najlepszymi strzelcami zostali- Marcin Jabłoński (VI c) oraz Dominik Podgórny (III a).
          Organizator turnieju nagrodził wszystkie drużyny dyplomami, najlepsze zespoły otrzymały  puchary. Wszyscy doskonale się bawili, każda klasa starała się współpracować aby osiągnąć sukces, przy okazji poznać tajniki gry w duchu fair play. Młodzież mogła podczas turnieju nauczyć się współzawodnictwa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za czynny udział w turnieju.  P.M.
        • Zajęcia w terenie klasa III B

• 17.04.2018 01:00
        • Zważywszy na to, że Nordic Walking jest dziś bardzo rozpowszechnioną formą aktywności ruchowej w Polsce, może być wykorzystywany jako skuteczny środek do skłonienia młodych ludzi, by podejmowali systematyczną aktywność fizyczną. Nordic Walking uprawiać może każdy niezależnie od wieku, płci, poziomu sprawności fizycznej, możliwości kondycyjnych i zdrowotnych dlatego w ostatnim czasie klasa III B w ramach zajęć wychowania fizycznego udała się na zajęcia w terenie. P.M.

• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

• 28.12.2017 00:06
        • Dnia 09.12.2017 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii klas SP i Gimnazjum. Frekwencja w tym roku nie dopisała. Zwycięzcami zostali Michalina Kiełpińska z klasy 2B oraz Kacper Bartkowiak z klasy 2 A. Kolejne zawody na szczeblu miejsko- gminnym w styczniu. P.M.
        • Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

• 22.05.2017 09:19
        • Dnia 17.05.2017 roku nasi gimnazjaliści uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w Strzelcach Kraj.Podopieczni Tomasza Stachowicza i Aleksandra Rachańskiego spisali się znakomicie uzyskując 15 miejsc na podium.