• Bicie rekordu w czytaniu w naszej szkole nastąpi 11 maja 2017 r. o godzinie 10.30  i 11.35 na dziedzińcu szkolnym.
      • Bicie rekordu w czytaniu w naszej szkole nastąpi 11 maja 2017 r. o godzinie 10.30 i 11.35 na dziedzińcu szkolnym.

• 08.05.2017 12:32
      • Chcemy pokazać naszym uczniom, że czytanie jest ciekawe, jak również zachęcić do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.
      • Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w lubuskiej akcji bicia rekordu w ilości osób jednocześnie czytających na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach
        XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Gorzowie.
        Przebieg wydarzenia:
        11 maja każdy uczestnik przychodzi do szkoły  z wybraną przez siebie książką  lub wypożycza z biblioteki szkolnej. Wychodzimy z książką na dziedziniec (Kl. I - IV o godz. 10.30. a kl. V - VI i I- III gimnazjum o godz. 11.35)
        Czytamy samodzielnie przez 5 minut. Zdarzenie będzie rejestrowane, uczestnicy liczeni w celu przesłania dokumentacji organizatorom akcji.