• Regulamin

• 09.03.2017 10:44
      • Biblioteka szkolna to miejsce do którego Drogi Czytelniku zawsze możesz przyjść, spędzić wolny czas, przeczytać czasopisma, skorzystać a encyklopedii, słowników, Internetu, a także odrobić zadane lekcje. Jak każda biblioteka dostarczamy Wam lektur, bajek, baśni, mądrych i potrzebnych wydawnictw informacyjnych, a także interesującej literatury pięknej.

• Znalezione obrazy dla zapytania podręczniki szkoła

Regulamin wypożyczania darmowych podręczników szkolnych dla uczniów Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku

1. Podręczniki wypożyczane są na okres jednego roku szkolnego, należy je zwrócić w ostatnim tygodniu, przed zakończeniem roku szkolnego.
        2. Podręczniki są własnością biblioteki szkolnej, uczniowie mają więc obowiązek je szanować, chronić przed zniszczeniem i zgubieniem.
        3. Podręczniki należy przechowywać w okładce, nie wolno w nich niczego zapisywać, ani zaznaczać.
        4. Na bieżąco należy dokonywać drobnych napraw lub ewentualnej wymiany okładki.
        5. Uczeń opuszczający szkołę zobowiązany jest do zwrotu wypożyczonych podręczników.
        6. Za zgubiony lub zniszczony podręcznik odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice.