• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

• 04.11.2018 20:49
        • Dnia 27-10-2018 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym klas VII i VIII.
          Pierwsza trójka zakwalifikowała się do zawodów powiatowych.
          I miejsce- Igor Komarnicki
          II miejsce- Mateusz Ciszyk
          III miejsce- Kacper Koza
          Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. P.M.
        • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

• 22.10.2018 00:16
        • Dnia 18.10.2018r. w Strzelcach Krajeńskich uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych. Wicemistrzem w kategorii chłopców klas 7,8 i gimnazjum został Mateusz Bartkowiak,co otworzyło mu drogę na finał wojewódzki.Do finału wojewódzkiego awansowali również w kategorii chłopców 4-6: Mateusz Bajcar kl.5a- 5 miejsce, Wiktor Stefański kl. 5a- 7 miejsce.W kategorii dziewcząt klas 4-6: Zofia Sznajder kl.6a- 9 miejsce. W kategorii chłopców 7-8 i gimnazjum: Sebastian Wojtysiak kl.7a- 7 miejsce.W zawodach uczestniczyło 33 uczniów z naszej szkoły, wszystkim serdecznie gratulujemy. P.M.

• Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Drezdenko

• 22.10.2018 00:15
        • Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Drezdenko kończymy na trzecim miejscu . Chłopcy dzielnie walczyli ale tym razem przeciwnicy okazali się lepsi. Szkołę reprezentowali:Jakub Talarowski,Karol Pytel, Kacper Mikołajczak, Szymon Guzniczak, Wojciech Wilczyński, Ignacy Spiolek, Mateusz Dudkiewicz, Jakub Dudkiewicz, Wiktor Horbanowicz. Gratulacje !!!!
          P.M.

• Zawody o Puchar Burmistrza Drezdenka - piłka nożna dziewcząt

• 09.10.2018 22:38
        • W dniu 08-10-2018 na orliku w Drezdenku rozegrano zawody sportowe o Puchar Burmistrza Drezdenka w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczyny w finale pewnie pokonały Szkołę Podstawową nr 1 w Drezdenku 9-0. Wynik całkowicie odzwierciedla przewagę jaka dziewczyny miały w tym meczu. Nasza szkołę reprezentowały : Amelia Gruszka, Kornelia Kloc, Marta Czapla, Antonina Krysinska, Antonina Sznajder, Amelia Hoffman, Lena Piotrowska, Kamila Filistowicz, Klaudia Rybka,Wiktoria Dopierała. Wielkie Gratulacje!!! P.M.